בסל הקניות 0 מוצרים

סה”כ: 0.00 ₪

המשך הזמנה
מינימום הזמנה 250 ₪

טסים לחו"ל בראש שקט ואוכל כשרלצערנו אזל המלאי

טסים לחו"ל בראש שקט ואוכל כשר
"ארוחה חמה" לדרך היא מוצר מהפכני מבית "מבושלת": מהיום תוכלו לקחת איתכם את האוכל האהוב עליכם לכל נסיעה לחו"ל. המנות מגיעות באריזות נוחות לנשיאה ולשימוש, והן כשרות בהכשר בד"ץ מהדרין (חלקן בהשגחת הרב רובין וחלקן בהשגחת הרב דברת)

אוכל מוכן לחו"ל – טעים ובריא
בתחילת תהליך הייצור, אנו מפגישים בין תזונאית מוסמכת לשף מקצועי, והשנים מתכננים יחד את המנות. שילוב זה מבטיח מנות איכותיות, שאינן מתפשרות על טעם משובח ועל ערכים תזונתיים גבוהים. לאחר שלב התכנון הארוחות עוברות לידיים קפדניות הדואגות לשלב את כל הרכיבים בארוחה, תוך דיוק והשקעה בכל פרט ופרט.

למה כדאי לבחור במנות הארוזות של מבושלת?
כל הרכיבים במוצרים של מבושלת הם טבעיים, ואנו מתמחים בהכנת אוכל מעולה במשך יותר מעשרים שנה. במבחר המנות שלנו תוכלו לבחור במנות בשריות, צמחיות וטבעוניות, ובאוכל מסורתי – הכל בהכשר בד"ץ מהדרין (חלקן בהשגחת הרב רובין וחלקן בהשגחת הרב דברת)

על איכות לא מתפשרים – גם בחו"ל
המנות של מבושלת אינן כוללות מונוסדיום גלוטמאט, ותנאי האחסון נשמרים בזכות אריזה מיוחדת, האוטמת את המזון עד לפתיחתו (למשך 3 שנים!). כך, שימור המזון אינו מצריך שימוש בכימיקלים המזיקים לבריאות, והאריזות מאפשרות הגשת ארוחות נוחה ואסתטית, כולל מנות שנחשבות מורכבות לנשיאה כמו מרקים ומנות עם רטבים.

"ארוחה חמה" הינו מוצר חדשני אשר פותח על מנת להעניק פתרון למשפחות, קבוצות ובודדים המעוניינים לטוס לחו"ל וליהנות מאוכל טעים, מזין, בריא וכשר.

 

לפירוט המנות והזמנות>

לפרטים נוספים וסרטון>