בסל הקניות 0 מוצרים

סה”כ: 0.00 ₪

המשך הזמנה
מינימום הזמנה 250 ₪

הסעדה למוסדות חינוך וצהרוניםגני ילדים

"אני יודעת שבגן שלי מקבלים את המזון הבריא ביותר. והילדים? הם פשוט יודעים שזה טעים"

ילדים ותינוקות הם הבייבי של כולנו. אנחנו במבושלת דואגים להם במיוחד ובונים עבורם תפריטים ייחודיים בניצוחם של שף ודיאטנית. המצרכים: מיטב חומרי הגלם, שילוב של הוויטמינים, המינרלים ואבות המזון הנחוצים בגיל הרך, טעם שילדים אוהבים, מרקם נוח ללעיסה ולבליעה – והמון אהבה.

מבושלת מציעה לגן, למעון או לפעוטון שלכם ארוחות חמות ועשירות, כולל מנות טחונות לתינוקות לבחירתכם. יחד אתכם נתכנן תפריט שבועי לילדי הגן שיבטיח להם מזון איכותי, טרי, בריא וטעים, יום יום. בתקופה שבה גופם הקטן עסוק בגדילה, תוכלו להיות בטוחים שהם מקבלים את כל אבני הבניין התזונתיות בדרך להתפתחות טובה.

 

לקוח גן פטל - אפשרי בריא

בי"ס וצהרונים

"מאות ילדים רצים לחדר האוכל, אוכלים בתיאבון ומבקשים עוד. זה לא קרה לפני שעברנו למבושלת!"

בענייני אוכל, ילדים קטנים הם בררנים גדולים. בגיל בו גופם גדל ונבנה, חשוב להעניק להם תזונה בריאה, מגוונת ומאוזנת. אך האוכל חייב להיות "אוכל של ילדים": טעים, מגרה, במרקם נוח ובגודל מנה מתאים, אחרת – דבר לא ישכנע אותם לאכול...

עם ארוחות הצהריים של מבושלת לבתי ספר ולצהרונים, פתאום הילדים רוצים לאכול! צוות משולב של שף ותזונאית יוצרים יחדיו מגוון מנות המכילות את שפע אבות המזון החיוניים בגיל הצעיר, בדגש על בישול בריא וחומרי גלם איכותיים, והכל בטעמים ובמרקמים שילדים אוהבים. עשרות אלפי הלקוחות הקטנים של מבושלת מגלים מדי יום שהם אוהבים לאכול בגדול – ולגדול.

 

בי"ס על יסודי

"לפחות בתחום אחד שוררת הסכמה ביני לבין 600 המתבגרים והמתבגרות שבניהולי: האוכל אצלנו מצוין!"

במוסדות על יסודיים המקיימים יום לימודים מלא, הארוחות המשותפות הן זמן של התרעננות והחלפת כוחות. את האנרגיות של בני העשרה חשוב לתחזק באמצעות מזון מזין ובריא בטעם שהם אוהבים. מבושלת מתמחה בייצור ובאספקת ארוחות בוקר, צהריים וערב לתיכונים, לישיבות ולאולפנות, לפנימיות ולמוסדות אקסטרניים, ויודעת בדיוק מה מתבגרים רוצים וצריכים.

צוות משולב של שף ותזונאית יוצרים עבורכם מגוון מנות מזינות ממיטב חומרי הגלם, המותאמות לדרישות ההתפתחותיות ולהעדפות הטעם בגיל ההתבגרות. תוכלו לקבל גם שירותי מלצרות, כלי הגשה, ציוד מטבח, תנורים, מקררים וכל הנחוץ כדי לתת למתבגרים טעם של חוויה בריאה, יום יום.

 

 

ליצירת קשר ופגישת היכרות: 
08-9726848 (לאה) | web@mevushelet.co.il