בסל הקניות 0 מוצרים

סה”כ: 0.00 ₪

המשך הזמנה
מינימום הזמנה 250 ₪

ארוחות מוכנות למפעלים וחברות היי-טקענף המזון כולל מגוון רחב של פתרונות הסעדה למפעלים, חברות הייטק ולמשרדים המעוניינים לקבל ארוחות מוכנות בטעם ביתי על בסיס יומי.  נושא הארוחה החמה קריטי ובעל חשיבות תזונתית. שעות העבודה והלחצים הקיימים בסביבת העבודה מצריכים הקפדה על תזונה נכונה ובריאה תוך שמירה על טריות, מרכיבים איכותיים המאפשרים לכל חברה להעניק לעובדיה אוכל מוכן טעים ובריא.

חברת מבושלת הינה החברה הוותיקה בענף המזון המוכן ופורצת דרך בתחום ה"ארוחות מוכנות".
שירותי ההסעדה מאפשרים לכל חברה ומפעל להעניק לעובדים ארוחות חמות  על בסיס יומי תוך בקרה מלאה ופרטנית לכל עובד לפי צרכיו וטעמו האישי.

ארוחות מוכנות עם תפריט עשיר ומגוון
תפריט אישי לכל עובד – אנחנו מאמינים שלכל עובד יש את הטעם האישי שלו ואת מבנה התפריט האישי שמתאים לו לפי מצב בריאותו וכמובן טעמו האישי. במסגרת גיבוש תפריט, צוות חברת מבושלת כולל תזונאית ושף המגבש יחד עם הנהלת החברה את התפריט המתאים בדיוק לצרכיו ודרישותיו של עובדי החברה, מתוך הקשבה והבנה.

ארוחות מוכנות בטעם ביתי 
ארוחה בריאה מאפשרת לכל חברה ומפעל להעניק לכל עובדיה ארוחות חמות ומזינות.
בין בריאות ואיכות מוצר קיים גורם משמעותי והוא הטעם. התפריט העשיר הכולל מגוון עצום של ארוחות מוכנות המותאמות לקהל הישראלי – בתפריט ארוחות המוכנות של חברת מבושלת ניתן למצוא את כל המנות שאנו יכולים לפגוש בכל מטבח ביתי.

ארוחות מוכנות עם כשרות מהודרת
על מנת להנגיש שירותי הסעדה למגוון רחב של חברות וארגונים חברת מבושלת עומדת תחת פיקוחו והשגחתו של הרב יונה דברת שליט"א, רב היישוב מבוא חורון.

מבין לקוחות החברה נמנים כוחות הביטחון: צה"ל, משטרת ישראל, משרד ראש הממשלה, משרד הביטחון, זוקו שילובים, קבוצת נייר חדרה, אבנט, ניסקו, החברה לשירותי איכות הסביבה, מרכזי יום לקשיש: כפר סבא, רשל"צ, הרצליה, חולון, כפר יונה, גבעתיים, חב' טיפולית, אחוזת ותיקי ת"א, רשת מט"ב, רשת דיור מוגן משען, רשת בית בלב, החברה למשק וכלכלה בשלטון המקומי, העמותה לתפנית בחינוך (סקט"א רש"י), רשת המתנסי"ם – רשת חוויות רחובות, רשת חוויה ופנאי חולון, מתנ"ס גדרה, עירית רעננה – גנים, חב' יובל חינוך של עיריית תל אביב, עירית חיפה, מע"צ, בית הלוחם, עמותת חיל ההנדסה, כנס ישראל, טללים, מתנ"ס שומרון ועוד.